ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА

     Уявіть собі Землю в період її зародження життя і становлення. Перед вашими очима з'являться картини густих тропічний лісів, важкодоступних джунглів і чагарників екзотичної рослинності. Вашому погляду з'явиться пишність королівських пальм, що обпалюють промені жаркого південного сонця і прекрасні пляжі із золотистим піском. Це все можна знайти і в наш час - у Домінікані.

   Домініканська республіка знаходиться у центрі Карибського архіпелагу і займає частину острова Гаїті. Екзотичний край, колиска запальних танцювальних ритмів, блискучий взірець латиноамериканської культури з її особливим життєвим устроєм, стародавньою історією та неповторною архітектурою, Домініканська республіка спромоглася зберегти свій самобутній характер, в якому злилися глибока релігійність та непокірний бунтарський дух. Лагідне море, неповторний захід сонця, білий пісок, екзотичні квіти - все це чекає на охочих оцінити чарівність відпочинку на островах.

 

Столиця:

Санто-Домінго.

 

Час:

Час взимку   -6 годин, влітку   -5 годин.

 

Мова:

Державна мова – іспанська.

 

Релігія:

Католики - 95%.

 

Клімат:

Вологий субтропічний. Сезон дощів тягнеться з травня по вересень. Вони бувають досить часто, але короткими зливами. Також можливі короткочасні зливи в листопаді та грудні. В інших періодах дуже суха тепла погода. Найвища температура тут в серпні. Середня денна температура коливається від +25 зимою та +33 літом. Приливи і відливи незначні.

 

Валюта:

Валюта Домініканської республіки - домініканський песо. 1 песо = 100 сентаво. В даний час в обігу знаходяться банкноти номіналом 1, 5, 10, 20, 50, 100, 500, 1000 песо. Курс домініканського песо до долара США: 1 долар США приблизно дорівнює 45 домініканським песо.

 

Обмін валюти:

Іноземну валюту можна обміняти в аеропорту,в готелях або в банках. Зворотній обмін валют можливий при наявності довідки про обмін валюти в банках, і як правило обмінюють не більше 30% від попередньої суми. В столиці та курортних містах можна розраховуватися кредитними картками. В внутрішніх районах країни розплатитися картками майже неможливо. Деякі банки приймають до оплати трепел-чеки.

 

Митні правила:

Безмитно можна провезти через границю: 1 літр алкогольного напою зі змістом алкоголю до 22%, 2 літри менш міцних напоїв, 500 грам кава, 200 сигарет або 250 м тютюну, а також подарунки на суму, що не перевищує 100$ США. Категорично заборонений ввіз наркотиків і зброї.

 

Віза:

При в'їзді в країну віза оформляється в аеропорту.

На кордоні ви купуєте так звану туристичну картку вартістю 10 USD.

20 USD - аеропортовий збір, необхідно оплатити при вильоті з країни.

 

Тут Ви можете підібрати для себе оптимальний тур від туроператора