ГОА

    Гоа - це чи саме мальовниче місце в Індії. Відпочинок на Гоа славиться своїми курортами на березі Аравійського моря. Гоа - це і чарівність старих вуличок, і багатство нових вілл одночасно. Відпочинок на Гоа неможливий без відвідування старовинних монастирів і храмів, фортець і соборів. Різноманіття пляжів в Гоа в Індії просто вражає, тільки в цій країні ви знайдете таку різноманітність - від скелястих, з обривами на сході країні, до райських, піщаних пляжів на південно-заході.Свою популярність, пляжі Гоа отримали завдяки очевидним речам: нескінченними піщаними бегегами , прозорістю океану і безхмарному небу, що привертає до себе для відпочинку індійську і світову еліту

   Північний ГОА є розвинутим і демократичним районом ГОА. Тут немає забобонів, пов'язаних з релігійними поглядами, одягом, харчуванням. Північний ГОА галасливий і недорогий курорт, який по праву облюбувала молодь. На Північному Гоа ціни досить доступні. Тут є безліч великих і маленьких селищ у поєднанні з пляжами, що простяглися вздовж узбережжя Індійського океану. Північний ГОА - перш за все курорт для молоді і для людей, які хочуть відчути справжній дух цього регіону. Сумувати тут не доведеться. Втім, якщо ви бажаєте тиші і спокою - на Північному ГОА є для цього всі можливості. Готелі, як правило, невеликі і більш прості, ніж готелі у південній частині регіону. Ціни на проживання нижчі. Поряд з готелями багато кафе, ресторанчиків, магазинів, дискотек. Найбільш поширеними засобами пересування є мопеди, мотоцикли, велосипеди. Всю цю техніку ви зможете взяти напрокат. 

   Південний ГОА - регіон курорту, розташований нижче річки Зуарі. Південний ГОА менш заселений, ніж Північна частина штату. Атмосфера тут спокійна, яка сприяє до пляжного респектабельного відпочинку. Більшість готелів регіону високого рівня і розташовані на першій береговій лінії. Тут практично немає розваг і мало розвинена інфраструктура. Нечисленні дискотеки, ресторани, торгові центри та магазини. Анімація в готелях Південного ГОА розвинена не дуже добре, хоча останнім часом вони все більше долучаються до світових стандартів відпочинку і приділяють увагу дозвіллю туристів. Відмінною рисою готелів регіону є наявність SPA процедур. Більшість готелів регіону підійдуть для сімейного відпочинку, у багатьох присутні всі умови для цього: дитячі клуби, дитяче харчування, інфраструктура. 

   Південний ГОА відрізняється від північної частини курорту спокоєм і респектабельністю. Серед основних розваг Південного ГОА - відпочинок на пляжі і СПА-процедури. Відпочинок на Гоа в південній частині курорту можуть собі дозволити не тількі заможні люди, але й охочі відпочити від міської суєти і насолодитися чудовою природою, відмінним сервісом і екзотичним харчуванням.

 

Столиця:

Нью-Делі.

 

Час:

Час випереджає український на 2,5 години влітку і на 3,5 взимку.

 

Мова:

Хінді та англійська, а також 17 регіональних мов.

 

Релігія:

82,6% населення сповідують індуїзм, 12,2% - іслам, 2,34% - християнство; серед віруючих є також сикхи (1,94%), буддисти (0,76%), джайни (0,4%) та ін.

 

Клімат:

Гоа вважається кращим морським курортним районом Індії. У Гоа рівний клімат цілий рік, коливання температури протягом року: +20-41 влітку і +13-31 взимку, сама спекотна погода в травні. З червня по вересень йдуть дощі - сезон мусонів. Кращий час для відпочинку в Гоа - з жовтня по квітень.

 

Валюта:

індійська рупія=100 пайсам.

 

Митні правила:

Іноземну валюту турист може ввозити і вивозити (раніше ввезену) без обмежень, національну ж вивозити суворо заборонено. Декларуванню підлягають суми понад $10 тис. Згідно з правилами, декларують також ноутбуки. Але по факту цього ніхто не робить. Без мита можна ввезти до 200 сигарет, до 0,95 л. алкоголю. Надіті прикраси, продукти харчування в межах розумного, засоби гігієни для особистих потреб — все це можна провозити без проблем.

 

Віза:

Вартість консульського збору: 40 USD

Необхідні документи для відкриття туристичної візи в Індію:

Закордонний паспорт або дитячий проїзний документ: терміном дії не менше 180 днів на день виїзду з Індії. У паспорті повинно залишатися як мінімум дві чисті сторінки на одному розвороті з відміткою «Візи». Продовжені паспорти - приймаються.

1 кольорова фотографія (обов'язково 5 x 5), 80% обличчя, на білому фоні;

заповнена анкета нашого взірця!

ксерокопія першої сторінки ОЗП;

ксерокопія українського паспорта (тільки перша сторінка і сторінка з пропискою).

Для дітей додатково:

ксерокопія свідоцтва про народження;

якщо дитина подорожує з одним з батьків або у супроводі інших осіб, необхідно надати копію нотаріального дозволу на виїзд дитини від другого батька / батьків;

1 кольорове фото 5 x 5 (для дітей будь-якого віку), 80% обличчя, на білому фоні.

Термін оформлення візи: 5 робочих днів. Дні подачі документів: понеділок, середа, четвер, п'ятниця.

Важливо:

Пенсіонери та діти оплачують візовий збір у загальному порядку.

Консульський збір буде включений в ваш рахунок.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Якщо турист працює в сфері ЗМІ, йому відкривається віза журналіста, НЕ ТУРИСТИЧНА. Вартість 80$

 

Тут Ви можете підібрати для себе оптимальний тур від туроператора