КУБА

     Куба - це море і сонце, квіти і аромати, екзотичність природи і своєрідність міської архітектури, вельми комфортабельні готелі, прекрасні пляжі, цікаві екскурсії по революційним і колоніальним місцям. Куба – ідеальне місце для знайомства з Карибами. На узбережжі Куби безліч комфортабельних готелів, куди приїжджають туристи зі всього світу, бари і ресторани, клуби і дискотеки просто неба, куди вечорами збирається молодь. Куба – це не лише острівна екзотика, але велика кількість історичних і культурних пам'яток. Цікаві екскурсії дозволять дізнатися про те, як складалася історія країни, наповнена боротьбою за свободу, а також це можливість побачити своїми очима, як живе ця країна.

     На Кубі можна зустріти пляжі з білим і чорним піском. Унікальність чорного піску в тому, що він практично не нагрівається на сонці. Також великою гідністю кубинських пляжів є численні коралові рифи. Розташовані біля самого берега, рифи захищають пляж від високих хвиль і море тут завжди тепле і спокійне.

 

Столиця:

Гавана.

 

Час:

Час   -5 годин від київського часу.

 

Мова:

Іспанська.

 

Релігія:

Жителі Куби дуже релігійні, і переважна більшість кубинців - католики. Не дивлячись на те, що в країні соціалізм, багато членів політичної партії відвідують церкву. Католицьких церков в республіці багато.

 

Клімат:

Клімат Куби помірно-тропічний. Середньорічна температура повітря +26 С, води +26,2 С. Температура води біля північних берегів вагається від 24°С взимку до 28°С влітку, біля південних берегів – від 26°С взимку до 28°С влітку. Ділення на сухий і дощовий сезон досить умовне. Тропічний сухий сезон триває з листопада по квітень, а дощовий — з травня по жовтень. Але при цьому в березні може пройти сильна тропічна злива, а в червні — вересні тижнями стоятиме суха сонячна погода.

 

Валюта:

Кубинський песо.

 

Митні правила:

Дозволено безмитне ввезення 200 шт. сигарет або 250 г тютюну, парфюмерії, медикаментів, предметів домашнього ужитку — в межах особистих потреб, аудіо-, відео- і фотоаппаратура — по одному предмету кожного найменування на людину. Не можна ввозити автомашини, мотоцикли і запасні частини до них, порнографію, ліків без вказівки марки заводу-виготівника. Заборонений вивіз півчих і екзотичних птахів, кори і деревини цінних порід, шкіри і пір'я екзотичних тварин і птахів, культурних цінностей, а також продуктів рослинного і тваринного походження.

При виїзді з країни стягується збір аеропорту — 25 песо. При вивозі виробів з крокодилової шкіри необхідно пред'явити ліцензію на вивіз (її повинен надати продавець в магазині), інакше товар може бути вилучений.

 

Віза:

Для громадян України для в'їзду на Кубу потрібна віза. Вона діє 30 днів з дня в'їзду до країни. Термін оформлення візи — 1 тиждень, вартість $30. Термінову можна відкрити за 3 дні і за $55.

Сума консульського збору стягується також з дітей будь-якого віку в повному розмірі, незалежно від того, вписані вони в паспорт до батьків або мають свій закордонний проїзний документ.

 

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Кубинська віза («картка», як її називають кубинці) не вклеюється в паспорт — це окремий листок, розділений на дві частини. Після прибуття на Кубу одна частина відривається, а друга видається на руки. ЗБЕРІГАЙТЕ ЧАСТИНУ ВІЗИ ДО КІНЦЯ ПОДОРОЖІ!!!!!

 

Для відкриття кубинської візи необхідні наступні документи:

- Закордонний паспорт та ксерокопія всіх сторінок з відмітками (якщо паспорт чистий, то копія першої сторінки).

- 2 фото (3.5 Х 4.5).

- Оригінал закордонного паспорта.

- ОБОВ'ЯЗКОВО: Копії ВСІХ СТОРІНОК (c 1-ої по 16-у) внутрішнього паспорта (наявність прописки обов'язково). Копії повинні бути чіткими і легко читаються.

- Заповнена анкета в електронному вигляді.

 

Для дітей, що виїжджають з двома батьками:

- Оригінал і копія свідоцтва про народження (нотаріально завірена).

 

Для дітей виїжджають з одним батьком:

- Оригінал і копія свідоцтва про народження (нотаріально завірена).

- Оригінал доручення, нотаріально завірений, на виїзд дитини від другого батька (залишається в консульстві).

- Ксерокопія паспорта другого батька. Якщо прізвища батьків різні, то потрібне документ про зміну прізвища.

 

 

 

Тут Ви можете підібрати для себе оптимальний тур від туроператора