ЛЬВІВ ДЛЯ МАЛЕЧІ

Одноденна екскурсія для організованих дитячих груп.

 

Оглядова екскурсія «Старовинний Львів». Ви ознайомитесь з історичною частиною міста – площею Ринок, вірменським кварталом з найстарішою в Європі вірменською церквою, єврейським кварталом. Ми покажемо Вам задишки оборонних мурів міста, ратушу, італійський, бернардинський та вірменський дворики, Латинську катедру та каплицю Боїмів – найвідоміший мавзолей Львова.

На обід запрошуємо Вас до клуб-ресторану «Три мітли». Ми запрошуємо Вас поринути у чарівний світ Гаррі Потерра – стилізований під їдальню школи Ґоґвортсу. Стіни з каменю, дерев'яні столи, портрети чарівників на стінах. Посеред залу на підлозі — скляний колодязь, в якому видно голови триголового пса. Тут ви зможете побачити чарівні палички героїв, абсолютну копію меча Грифіндора, Сортувальний Капелюх, мантії, мітли, шалики, точну копію чарівних шахів.

Екскурсія «Підземелля Львова». Історичний центр Львова перетинають кілометри підземних ходів, що залишилися з різних часів. Багатьох людей вони притягують до себе, мов магніт. Одні гадають віднайти там якісь міфічні скарби, інші прагнуть зануритися в атмосферу середньовіччя чи просто полоскотати собі нерви. Там, на рівень нижче від бруківки, є безліч тунелів та ходів, зроблених людьми для пересування ще у минулих століттях. Сотні львів’ян рятували своє життя у підземеллях Львова під час воєн. Сюди спускались монахи для усамітнення, спілкування з Богом або, щоб під час облоги, таємно виходити підземними лабіринтами за мури міста. Окрім того, із львівськими підземеллями пов’язані безліч легенд та оповідок, часто по-дитячому фантастичних, нереальних та містичних.

Екскурсія «Солодкий світ Львова». Ми відвідаємо Львівську майстерню шоколаду, дізнаємось усі таємниці виготовлення найкращого шоколаду! Шоколадні вироби ручної роботи зі справжнього бельгійського шоколаду. Кожна цукерка і фігурка виліплені дбайливими руками майстрів. Всіх солодкоїжок запрошуємо поласувати справжнім шоколадом різних видів та форм на будь-який смак: «Полуничний цьом», «Класичний трюфель», «Біла Бразилька», «Львівське танго», «Цісарська», «Бернардинка», «Львівські амурки».

 

 

ВАРТІСТЬ З ОСОБИ

20+2

30+3

40+4

125 грн

120 грн

115 грн

 

У вартість включено:

·                Екскурсії «Старовинний Львів», «Підземелля Львова», «Солодкий світ Львова»

·                Обід у клубі-ресторані «Три мітли»

 

У вартість НЕ включено:

·                Додаткове харчування

·                Вхідні квитки в туристичні об’єкти

·                Проїзд громадським транспортом

·                Страховка

 

 

ВАЖЛИВО!  Програма розрахована на 7 годин!