КАЗКОВИЙ ЛЬВІВ

Екскурсійний тур для організованих груп.

 

ДЕНЬ 1

Прибуття до Львова.

Оглядова екскурсія «Старовинний Львів». Ви ознайомитесь з історичною частиною міста – площею Ринок, вірменським кварталом з найстарішою в Європі вірменською церквою, єврейським кварталом. Ми покажемо Вам задишки оборонних мурів міста, ратушу, італійський, бернардинський та вірменський дворики, Латинську катедру та каплицю Боїмів – найвідоміший мавзолей Львова.

Вільний час. Поселення в готель.

Автобусна екскурсія «Чари Львова». Протягом екскурсії ми відвідаємо: Церкву Св. Юра – найвідоміший храм Львова, що до 2007 р. був резиденцією УГКЦ. Гору Високий Замок – найвищу точку міста, звідки відкривається чудова панорама на весь Львів. Личаківський цвинтар-музей на якому поховані І. Франко, С. Крушельницька, В. Івасюк та ін.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Нічна варта Львова» (дод.оплата).

Якщо випадково вночі Вам не спиться, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтариками. Не лякайтеся! Це помічники бургомістра - вони просто бережуть Ваш сон ...

Коли ввечері на Львів опускаються сутінки, а в темних провулках прокидаються таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр - пан Шлюссель. Він стежить за спокоєм мешканців та вишукує порушників, які живуть на темному боці місяця. А якщо, раптом, пан бургомістр нездужає, то його завжди зможе підмінити вірна дружина - пані Зося.

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної подорожі. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтесь! А за якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в почесний чин «працівника нічної служби Львова».

Тсссс ... бережіть сон львів'ян!

Нічліг в готелі.

 

ДЕНЬ 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо екскурсії (дод.оплата):

-- «Личаківський некрополь». Личаківський цвинтар - один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування хоронили осіб відомих, знатних, найбагатших - діячів культури, мистецтва, науки і всю політико-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія. Личаківський цвинтар, який в середині ХІХ ст. був перетворений на парк, поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури малих форм просто неба. Некрополь - це цінна пам’ятка садово-паркового мистецтва, де відчувається єдність людини і природи, культ предків, ностальгія.

-- «Перлина Львова – Оперний театр». Львівський Оперний театр – архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу, один з найгарніших театрів Європи. Збудований на початку минулого століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою. Стоячи перед величним фасадом цієї фантастичної споруди відчуваєш всепоглинаючу потугу мистецтва, його вічність у контрасті зі швидкоплинністю людського життя. Це споруда, у якій можна знайти різні архітектурні стилі європейських країн, втілені з пишномовною імпозантністю. Інтер’єр львівської опери вражає не менше, ніж зовнішній вигляд. Внутрішнє убранство споруди оздоблене позолотою (на неї витратили декілька кілограмів золота), різнокольоровим мармуром, декоративними розписами і скульптурою.

-- «Підземелля Львова». Історичний центр Львова перетинають кілометри підземних ходів, що залишилися з різних часів. Багатьох людей вони притягують до себе, мов магніт. Одні гадають віднайти там якісь міфічні скарби, інші прагнуть зануритися в атмосферу середньовіччя чи просто полоскотати собі нерви. Там, на рівень нижче від бруківки, є безліч тунелів та ходів, зроблених людьми для пересування ще у минулих століттях. Сотні львів’ян рятували своє життя у підземеллях Львова під час воєн. Сюди спускались монахи для усамітнення, спілкування з Богом або, щоб під час облоги, таємно виходити підземними лабіринтами за мури міста. Окрім того, із львівськими підземеллями пов’язані безліч легенд та оповідок, часто по-дитячому фантастичних, нереальних та містичних.

Вільний час.

 

ВАРТІСТЬ З ОСОБИ

Для груп, що прибувають поїздом

20+2

30+3

40+4

420 грн

390 грн

370 грн

Для груп, що прибувають власним автобусом

20+2

30+3

40+4

355 грн

345 грн

340 грн

Можливе здешевлення програми, при проживанні в готелі 2* або хостелі

 

У вартість включено:

·                Автобусне обслуговування по маршруту (для груп, що прибувають поїздом)

·                Проживання в готелі 3* 2д/1н 

·                Туристичний збір

·                Сніданок

·                Оглядові екскурсії: «Старовинний Львів» та «Чари Львова»

 

У вартість НЕ включено:

·                Обіди, вечері

·                Вхідні квитки в туристичні об’єкти

·                Факультативні екскурсії

·                Доплата за раннє поселення і пізнє виселення

·                Проїзд громадським транспортом

·                Страховка

 

 

ВАЖЛИВО!!!!

ПЕРЕД БРОНЮВАННЯМ ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ!!!!

*в святковий період – вартість під запит.