ЛЬВІВ – МІСТО ЛЕГЕНД І МІФІВ

Екскурсійний тур для організованих груп.

 

ДЕНЬ 1

Прибуття до Львова.

Оглядова екскурсія «Старовинний Львів». Ви ознайомитесь з історичною частиною міста – площею Ринок, вірменським кварталом з найстарішою в Європі вірменською церквою, єврейським кварталом. Ми покажемо Вам задишки оборонних мурів міста, ратушу, італійський, бернардинський та вірменський дворики, Латинську катедру та каплицю Боїмів – найвідоміший мавзолей Львова.

Вільний час. Поселення в готель.

Автобусна екскурсія «Чари Львова». Протягом екскурсії ми відвідаємо: Церкву Св. Юра – найвідоміший храм Львова, що до 2007 р. був резиденцією УГКЦ. Гору Високий Замок – найвищу точку міста, звідки відкривається чудова панорама на весь Львів. Личаківський цвинтар-музей на якому поховані І. Франко, С. Крушельницька, В. Івасюк та ін.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Нічна варта Львова» (дод.оплата).

Якщо випадково вночі Вам не спиться, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтариками. Не лякайтеся! Це помічники бургомістра - вони просто бережуть Ваш сон ...

Коли ввечері на Львів опускаються сутінки, а в темних провулках прокидаються таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр - пан Шлюссель. Він стежить за спокоєм мешканців та вишукує порушників, які живуть на темному боці місяця. А якщо, раптом, пан бургомістр нездужає, то його завжди зможе підмінити вірна дружина - пані Зося.

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної подорожі. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтесь! А за якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в почесний чин «працівника нічної служби Львова».

Тсссс ... бережіть сон львів'ян!

Нічліг в готелі.

 

ДЕНЬ 2

Сніданок.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Золота підкова Львівщини» (дод.оплата). Наша подорож пролягатиме старими замками Львівщини, які сягають своїм корінням у часи пізнього середньовіччя. Ці місця несуть в собі багаторічну історію боротьби за вкрай важливі торговельні шляхи між великим імперіями, які так чи інакше залишили свій слід на кожній з пам'яток.

Олеський замок – один з найстаріших збережених в Україні замків.

Підгорецький замок - будований у стилі пізнього ренесансу в XVII ст. і вважався однією з найрозкішніших резиденцій Європи.

Золочівський замок - упродовж віків був замком-фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою та навіть навчальним закладом.

Повернення до Львова. Вільний час.

Нічліг в готелі.

 

ДЕНЬ 3

Сніданок.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Королівське місто Жовква і Крехівський монастир» (дод.оплата).Не тільки у Львові збереглася чудова архітектура, не тільки столиця Західної України вабить до себе подорожніх.На відстані всього 30км від міста Лева розташована старовинна Жовква. Це місто ще досі називають королівським, адже у XVII столітті Жовква була резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Тут є що оглянути – Ринкова площа з будинками у стилі Ренесансу; міська Ратуша; замок, збудований на початку XVII століття; два католицькі костели, греко-католицький монастир і дерев’яна церква святої Трійці; кілька православних церков і навіть збережена єврейська синагога.

Греко-католицький Крехівський монастир – тут можна відчути особливу атмосферу затишку. Ансамбль монастиря творять оборонні мури з вежами та воротами, кілька церков і монастирські житлові приміщення.

Повернення до Львова. Вільний час.

Нічліг в готелі.

 

ДЕНЬ 4

Сніданок. Виселення з готелю.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Личаківський некрополь» (дод.оплата). Личаківський цвинтар - один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування хоронили осіб відомих, знатних, найбагатших - діячів культури, мистецтва, науки і всю політико-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія. Личаківський цвинтар, який в середині ХІХ ст. був перетворений на парк, поступово став своєрідним музеєм надмогильної скульптури і архітектури малих форм просто неба. Некрополь - це цінна пам’ятка садово-паркового мистецтва, де відчувається єдність людини і природи, культ предків, ностальгія.

Вільний час.

 

ВАРТІСТЬ З ОСОБИ

Для груп, що прибувають поїздом

20+2

30+3

40+4

865 грн

835 грн

820 грн

Для груп, що прибувають власним автобусом

20+2

30+3

40+4

800 грн

790 грн

785 грн

Можливе здешевлення програми, при проживанні в готелі 2* або хостелі

 

У вартість включено:

·                Автобусне обслуговування по маршруту (для груп, що прибувають поїздом)

·                Проживання в готелі 3* 4д/3н

·                Туристичний збір

·                Сніданки

·                Оглядові екскурсії: «Старовинний Львів» та «Чари Львова»

 

У вартість НЕ включено:

·                Обіди, вечері

·                Вхідні квитки в туристичні об’єкти

·                Факультативні екскурсії

·                Доплата за раннє поселення і пізнє виселення

·                Проїзд громадським транспортом

·                Страховка

 

ВАЖЛИВО!!!!

ПЕРЕД БРОНЮВАННЯМ ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ!!!!

*в святковий період – вартість під запит.