ВИСОКІ ТАТРИ – ТАТРАНСЬКА ЛОМНІЦА


 Татранська Ломніца (930м над рівнем моря) - великий центр туризму та відпочинку. У Татранській Ломниці два основні райони катання: Skalnate Pleso - для досвідчених лижників і Jamy - для початківців. Всі траси орієнтовані на південну сторону гір. Домінантою є друга за висотою вершина Високих Татр - Ломніцький Штіт (2632 м). До станції Skalnate Pleso, яка розташована на схилі Ломніцького Штіта, піднімається фунікулер. Далі, до Ломніцького Сідла (2189 м), веде крісельний підйомник завдовжки 1140 м, а безпосередньо на Ломніцький Штіт доставляє канатна дорога. Траси під Ломніцьким сідлом оцінять найвибагливіші лижники. А прямо в Татранській Ломниці, недалеко від готелів, знаходиться лижна зона Jamy, обладнана двома бугельні підйомники довжиною 780 м і 450 м і призначена для початківців. Траси в цій зоні обслуговуються сніговими гарматами і обладнані для "нічного" катання з 18:00 до 21:00. Для любителів бігових лиж є траса довжиною 15 км.

У сідловині Ломницьке Сідло на широкому пересіченому схилі знаходяться відмінні чорні траси для швидкісного спуску і гігантського слалому. Ширина схилу 300 - 500 м, а його довжина сягає 2000 м. Тут зазвичай буває першокласний сніг і катання гарантоване до початку травня. Від Скальнатого Плесо йде спуск середньої складності, що відповідає міжнародній нормі (ФІС). Траса завдовжки 3300 м з перепадом висот 730 м закінчується на проміжній станції підвісної канатної дороги Start. Від цієї станції вниз у бік селища Татранська Ломніца йде спуск довжиною 2600 м з перепадом 270 м. Для любителів катання на санках нижче станції Start знаходиться саночна дорога, що була раніше бобслейною.

Найкращий період для катання з грудня по березень. Загальна довжина спусків на курорті 8740м. З них 4900м - траси зі штучним сніговим покриттям. Різноманітність гірськолижних трас дозволяє використовувати цю місцевість як початківцям так і досвідченим лижникам.

Apres-ski:

До послуг гостей в Татранській Ломниці - басейни, сауни, тренажерні зали, музей Татранського національного парку, кінотеатр, культурний центр, магазини, ресторани, національні ресторани "Колиба", дискотеки та нічні бари. Пропонуються поїздки в аквапарк "Аквасіті" в м. Попрад, можна відвідати м. Ждіар, Левоча, Спишський Град, Кежмарок, замок Бойніце.

Лижні підйомники і канатні дороги:

Кількість бугельних витягів – 1

Кількість крісельних канатних доріг – 2

Кількість гондольних доріг (кабінки) – 3

Сезон катання з грудня по квітень.