ВИСОКІ ТАТРИ – ШТРБСКЕ ПЛЕСО


Кращим високогірним курортом у Високих Татрах, розташованому в чарівному місці на березі гірського озера, вважається курорт Словаччини Штребське Плесо. Тут в 1999 проходили змагання Зимової Універсіади, і сьогодні курорт Штребське Плесо відомий як місце проведення змагань із зимових видів спорту. Це причина популярності курорту у любителів стрибків на лижах з трампліну, біатлону, двоборства та сноуборду.

Недалеко, в півтора кілометрах від лижного центру розташовується добре обладнана лижна станція. Вона включає в себе два трампліни для стрибків на 70 метрів і 90 метрів, два стадіони, початкову та кінцеву точки лижних гонок на 5, 10, 15, 30 і 50 км. Курорт Штребське Плесо знаходиться на висоті від 1400 до 1840 метрів над рівнем моря. Є хороші траси і для новачків, і для професіоналів. Гарантію катання навіть за відсутності снігу забезпечують апарати для штучного засніження гір. Є траса з вечірнім освітленням.

 

Характеристики трас

Висота розташування курорту: 1355 м;

Територія катання: 1480-1840 м;

Траси: сині - 2, червоні - 4;

Підйомники: крісельні - 2, бугельні - 3, Apress-ski.

 

Для туристів курорту тут відкриті: басейни, сауна, ресторани, тренажерні зали, каток, кафе, дискотеки, казино.

 

Чудова особливість Високих Татр - термальний аквапарк. Він був відкритий в липні 2004 р. в місті Попрад. Вас порадують три зовнішні басейну, внутрішній басейн олімпійського масштабу і басейн для відпочинку та релаксації. Тут туристів ваблять водні атракціони: гейзер, вихори з води, масаж, бісерні сидіння та інші приємні процедури. Температура води - 28-36С.

 

Від курорту Штребске Плесо до аеропорту Попрад - 25 км.