ВИСОКІ ТАТРИ – ПОДБАНСКЕ, СМОКОВЦЕ


Подбанске - гірськолижний курорт, що знаходиться на стрімкій горі Кривань , яка по праву вважається воротами Високих Татр !

Краса навколишньої природи нікого не залишить байдужим. Курорт Подбанске відноситься до невеликих гірськолижних курортів і розташований на заході високих Татр в 32км від Старого Смоковця і в 13км від Штребське Плесо. Тут створені всі умови для початківців гірськолижників і для сімей з дітьми. Працюють гірськолижні школи і досвідчені інструктори допоможуть Вам стати на лижі в найкоротші терміни. Цей популярний курорт розташований на кордоні Західних і Високих Татр на висоті 940м. Незабутнє враження залишають незаймана природа Національного парку і чарівний вид на гору Кривань ( 2494м) - символ Високих Татр. Траси для початківців і просунутих гірськолижників розташовані на висотах 950-1100м і обслуговуються 2-ма бугельними витягами довжиною 350 і 550м. Так само на курорті є хороші умови для сноуборду, катання на санках і підготовлені траси для бігових лиж.

Курорт Смоковце розташований на відстані 12км від Попрада на південних схилах Високих Татр біля підніжжя піку Славськівський Штит (2452м) і складається з чотирьох гірськолижних районів: Старого, Нового, Горного і Дольного Смоковців на відстані 2км один від одного.

 

ТРАСИ.

У Новому Смоковці для початківців є траса Яблукова Лука - спокійний і довгий схил - 860м, обслуговується бугельним витягом, сніговими гарматами й освітлюється з 18:00 до 21:00.

Горний і Дольний Смоковці - хороші бази для катання на лижах і піших екскурсій у Високі Татри. Зона катання: 800м - 1480м.

Кількість витягів - 9: 1 наземний фунікулер, 6 бугельних і 2 дитячих бугельних витягів. Протяжність трас: 7 км. Рівнинна лижня: 60 км. Траси обладнані сніговими гарматами й пристосовані для «нічного» катання. Гребінок (Hrebienok) має 2 траси: червона протяжністю 2800м і чорна - 530м, Яблукова лука (Jablukova Luka) довжина 100 м. зелена - Горна Лука (Horna Luka) протяжність 405м - чорна слаломна траса. У Старому Смоковці розташований гірськолижний комплекс для дітей і початківців: дитячий бугель довжиною 70м і гірськолижна школа. Особливе задоволення отримають любителі кататися на санках: саночна траса з перепадом висот 250м має протяжність понад 2км. По середах зазвичай проводиться масове нічне катання на санках із музикою й гарячим вином.

Сезон катання з грудня по квітень.