КАВА, ПИВО ТА ВИНО… ЛЬВІВ+УЖГОРОД

Екскурсійний тур для організованих груп.

 

ДЕНЬ 1

Прибуття до Львова.

Оглядова екскурсія «Старовинний Львів». Ви ознайомитесь з історичною частиною міста – площею Ринок, вірменським кварталом з найстарішою в Європі вірменською церквою, єврейським кварталом. Ми покажемо Вам задишки оборонних мурів міста, ратушу, італійський, бернардинський та вірменський дворики, Латинську катедру та каплицю Боїмів – найвідоміший мавзолей Львова.

Вільний час. Поселення в готель.

Автобусна екскурсія «Чари Львова». Протягом екскурсії ми відвідаємо: Церкву Св. Юра – найвідоміший храм Львова, що до 2007 р. був резиденцією УГКЦ. Гору Високий Замок – найвищу точку міста, звідки відкривається чудова панорама на весь Львів. Личаківський цвинтар-музей на якому поховані І. Франко, С. Крушельницька, В. Івасюк та ін.

Факультативно пропонуємо екскурсію «Нічна варта Львова» (дод.оплата).

Якщо випадково вночі Вам не спиться, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтариками. Не лякайтеся! Це помічники бургомістра - вони просто бережуть Ваш сон ...

Коли ввечері на Львів опускаються сутінки, а в темних провулках прокидаються таємниці, на вулиці, в оточенні вірних помічників, виходить нічний бургомістр - пан Шлюссель. Він стежить за спокоєм мешканців та вишукує порушників, які живуть на темному боці місяця. А якщо, раптом, пан бургомістр нездужає, то його завжди зможе підмінити вірна дружина - пані Зося.

Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної подорожі. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтесь! А за якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в почесний чин «працівника нічної служби Львова».

Тсссс ... бережіть сон львів'ян!

Нічліг в готелі.

 

ДЕНЬ 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мукачево.

Екскурсія «Перлина Мукачево – замок Паланок». На західній околиці Мукачева, на вершині згаслого вулкана гордовито височить оспівана легендами і бойовою славою середньовічна фортеця – замок «Паланок»... Посеред широкої рівнини, якою є долина Латориці, в південно-західній частині Мукачевого одиноко височіє гора. Верхівку гори увінчують башти старовинного замку. Небагато в Україні пам'яток, подібних до цієї. Русини-українці, угорці, валахи, австрійці та інші народи протягом майже тисячі років історії фортеці проливали піт та кров у її могутніх стінах. Сотні штурмів та облог пережив Паланок. Безліч разів змінював він своїх власників. Князі та королі, графи та барони прагнули володіти ним. Служив замок і королівською резиденцією, і князівськими хоромами, і столицею бунтівної Трансільванії, і центром угорських повстань проти австрійців, і австрійським форпостом, і сховищем святої корони, і суворою політичною в'язницею… Що й казати - роки, події, люди наклали відбиток на сучасний вигляд замку.

Переїзд в Ужгород.

Оглядова екскурсія «Затишне місто Ужгород». Це старовинне європейське місто з численними історичними пам’ятками, архітектурними ансамблями та музеями. За всю історію Ужгорода місто входило до складу вісімнадцятьох держав. Очевидним є вплив різних культур на розвиток міста. До наших часів збереглося чимало храмів, будинків, парків, закладених італійцями, чехами, бельгійцями і греками. Архітектура старого міста – незвичайна, різні стилі багатьох епох. Хто тут побував хоч раз – неодмінно захоче сюди повернутися. Бо такої краси - і природної, і людської, і створеної людськими руками – на світі залишилось мало!

Вільний час.

Поселення в готель. Нічліг.

 

ДЕНЬ 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Сьогодні нас очікують декілька годин справжнього відпочинку! Комплекс «Термальні води «Косино» - розташований на території 200-річного дубового гаю, площею у 8 гектарів, на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани.

На території комплексу «Термальні води «Косино» розміщено п`ять басейнів, три з них термальні. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівську залу», де можна, відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу. Температура в термальних басейнах +41°C. Четвертий басейн з «Аква - баром», його температура +25°C, наповнення - прісна вода. Басейн з музичним супроводом, виконаний у мексиканському стилі. П`ятий, дитячий басейн, працює літом. Біля нього розміщена дитяча ігрова площадка. Всі басейни оточені лежаками, зручними доріжками, обладнані фонтанами та підводними гейзерами.

                Повернення до Львова.

 

 

ВАРТІСТЬ З ОСОБИ

20+2

30+3

40+4

1080 грн

905 грн

820 грн

Можливе здешевлення програми, при проживанні в готелі 2* або хостелі

 

У вартість включено:

·                Автобусне обслуговування по маршруту

·                Проживання в готелі 3* у Львові та Ужгороді

·                Туристичний збір

·                Сніданок

·                Оглядові екскурсії: «Старовинний Львів» та «Чари Львова»

·                Екскурсія «Перлина Мукачево – замок Паланок»

·                Оглядова екскурсія «Затишне місто Ужгород»

 

У вартість НЕ включено:

·                Обіди, вечері

·                Вхідні квитки в туристичні об’єкти

·                Вхідні квитки в термальні купальні

·                Факультативні екскурсії

·                Доплата за раннє поселення і пізнє виселення

·                Проїзд громадським транспортом

·                Страховка

 

 

ВАЖЛИВО!!!!

ПЕРЕД БРОНЮВАННЯМ ПРОСИМО УТОЧНЮВАТИ ВАРТІСТЬ ТУРУ!!!!

*в святковий період – вартість під запит.