ЯМАЙКА

       Щоб уявити собі курорти на Ямайці, досить закрити очі і пофантазувати про те, який найбільш неймовірний відпочинок Ви хотіли б провести. Швидше за все, навіть самі яскраві та різнокольорові фантазії про відпочинок можуть втілити в життя курорти Ямайки, де зосереджені, можливо, самі дивні і красиві місця на Землі. Жоден курорт в світі не може забезпечити стільки дивних і неймовірних вражень, скільки дасть Вам курорт на Ямайці. Відпочити не тільки душею, а й тілом - це пропозиція, яку можуть дати Вам практично всі курорти Ямайки і при цьому вони не обманюють, адже обравши для свого відпочинку будь-який курорт на Ямайці, Ви зі спокійною совістю можете забути про проблеми, роботу, та й про саму совість можете забути, так як курорти Ямайки дозволяють все, що не заборонено, а заборон там дуже мало ...

Оповиті атмосферою легкості і свободи, тури на Ямайку найчастіше асоціюються з музикою легендарного Боба Марлі, але крім цього відпочинок на Ямайці має і багато інших граней, про які Ви дізнаєтеся, тільки якщо побуваєте там.

Щоб сповна насолодитися свободою і втекти від повсякденних справ і проблем, немає нічого кращого, ніж провести відпочинок на Ямайці, де кожен куточок - це щось унікальне і нестандартне для нашого звичного сприйняття світу. Тури на Ямайку обов'язково перетворюються в захопливу пригоду, завдяки якому Ваш відпочинок на Ямайці надовго залишиться в самих яскравих і добрих спогадах.

 

Столиця:

Кінгстон.

 

Час:

Від київського часу  відстає на 7 годин зимою і на 8 годин влітку.

 

Мова:

Офіційна державна мова Ямайки – англійська. Основною розмовною мовою є ямайська креольська мова («патуа») на основі англійської.

 

Релігія:

Більшість населення Ямайки сповідує християнство: близько 60% - протестанти, 6% - католики. Так само має місце сильний вплив традиційних вірувань африканського континенту, що змішалися з християнськими нормами.

 

Клімат:

Клімат Ямайки – тропічний пасатний.

Перепади температури в межах острова обумовлені особливостями рельєфу: у гірських районах та центральній частині острова температура повітря складає від +15 °С до +27 °С, а на узбережжі істотно тепліше – від +24 °С до +35 °С. З травня по жовтень на Ямайці сезон дощів. З липня по листопад країна деколи потерпає від тропічних ураганів, найсильніші припадають на серпень - вересень. Найжаркіші місяці – липень та серпень (+30…+32°С). «Найпрохолодніші» - січень, лютий і березень (+28…+30°С вдень і +20…+22°С вночі).

 

Валюта:

Грошова одиниця Ямайки – ямайський долар (JMD), що складається з 100 центів. Офіційний курс зберігається не скрізь. Найбільш вигідний курс обміну валюти – в банках та обмінних пунктах. У пунктах обміну приймають долари США, фунти стерлінгів Британії та євро. В банках цей список набагато ширший, та, незважаючи на це, везти з собою українські гривні не варто.

 

Митні правила:

Заборонено ввезення наркотичних, отруйних, вибухових речовин та вогнепальної зброї, свіжих квітів та рослин, меду, фруктів, не консервованих м'яса й овочів, а також кави, причому у будь-якому вигляді.

Заборонено вивіз без відповідних документів екзотичних тварин та птахів, предметів старовини, особливо – знайдених на дні моря, а також виробів з хутра й шкіри, не зазначених у в’їзній декларації.

Ввезення та вивіз іноземної валюти не обмежене, місцевої валюти – заборонено.

 

Віза:

Громадянам України заздалегідь оформляти візу для поїздки на Ямайку непотрібно у випадку, якщо термін перебування на острові не перевищує 30 днів, а метою візиту є туризм або транзит до третьої країни. Візу на Ямайку можна отримати після прибуття в аеропорт. Її вартість приблизно $25 США.

При здобутті візи необхідно:

·                     відповісти на питання імміграційної влади,

·                     мати закордонний паспорт (термін дії якого не менше 6 місяців з моменту в'їзду до країни),

·                     зворотні квитки або квитки в кінцевий пункт перебування (в разі транзиту), підтвердження про заброньований готель,

·                     підтвердження броні готелю (оригінал, факс або роздрук з Інтернету)

·                     ваучер турфірми, або підтвердження наявності достатніх фінансових коштів для здійснення поїздки (готівка, виписка з банківського рахунку та ін.) з розрахунку 50 доларів США для особи на добу,

·                     візу в країну кінцевого слідування, якщо така потрібна (в разі транзиту),

·                     сплатити аеропортовий збір при вильоті у розмірі $20-25 ямайських доларів.

 

 

Тут Ви можете підібрати для себе оптимальний тур від туроператора