НИЗЬКІ ТАТРИ – ЯСНА


До числа словацьких "ТОП" центрів в Низьких Татрах належить в першу чергу Ясна.

Складні спуски:

Легкі спуски: 9 (11 050 м)

Середні спуски: 15 (17 613 м)

Важкі спуски: 6 ( 7 541 м)

Багато траси центральній частині курорту обслуговуються сніговими гарматами , що кардинально вирішує проблему снігового покриву. Сніг гарантований з кінця грудня до кінця березня.

Важливим доповненням до катання в Ясне є розвинена інфраструктура сервісу. На курорті ви зможете провести час в численних барах, ресторанах, потанцювати на дискотеках, пограти в більярд, настільний теніс, скористатися послугами тренажерного залу або басейну. У горах Словаччини Низькі Татри прекрасні умови для альпінізму і параглайдінга, також є можливість зимового плавання в термальному басейні «Бешенева».

На гірськолижному курорті Ясна працює гірськолижна школа, де азам техніки вас навчать висококваліфіковані інструктора. Для дітей у Ясна працює дитяча гірськолижна школа.

Дуже цікава на курорті Ясна культурна програма. Ви можете відправитися на огляд заповідників і цікавих пам'яток природи (наприклад, Бранковского водоспаду, термальних басейнів Бешенева, Демановської печери). Або поїхати на екскурсії в міста: Ліптовськи Мікулаш , Банська Бистриця і Брезно.

На курорті Ясна варто покуштувати традиційні для Словаччини страви: сир з шинкою, запечений в паніровці, вареники з бринзою, картопляні кнедлики, різноманітні м'ясні та рибні страви, копченості та місцеві овечі сири - «оштьепок» і «парєніцу». А вже любителям пива на курорті Ясна дуже сподобається, такі сорти, як Topvar, Zlaty Bazant, Martiner, Gemer, знімуть втому і подарують чудовий смак щирим цінителям цих напоїв. А тим, хто все готовий проміняти на плитку шоколаду, припаде до смаку шоколад Figaro.