ЗАМІСЬКІ ЕКСКУРСІЇ

  

 

Екскурсія «Золота підкова Львівщини»

Наша подорож пролягатиме старими замками Львівщини, які сягають своїм корінням у часи пізнього середньовіччя. Ці місця несуть в собі багаторічну історію боротьби за вкрай важливі торговельні шляхи між великим імперіями, які так чи інакше залишили свій слід на кожній з пам'яток.

Олеський замок – один з найстаріших збережених в Україні замків.

Підгорецький замок – будований у стилі пізнього ренесансу в XVII ст. і вважався однією з найрозкішніших резиденцій Європи.

Золочівський замок – упродовж віків був замком-фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою та навіть навчальним закладом.

Тривалість екскурсії – 7-8 години.

 

Екскурсія «Королівське місто Жовква і Крехівський монастир»

Не тільки у Львові збереглася чудова архітектура, не тільки столиця Західної України вабить до себе подорожніх. На відстані всього 30км від міста Лева розташована старовинна Жовква. Це місто ще досі називають королівським, адже у XVII столітті Жовква була резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Тут є що оглянути – Ринкова площа з будинками у стилі Ренесансу; міська Ратуша; замок, збудований на початку XVII століття; два католицькі костели, греко-католицький монастир і дерев’яна церква святої Трійці; кілька православних церков і навіть збережена єврейська синагога.

Греко-католицький Крехівський монастир – тут можна відчути особливу атмосферу затишку. Ансамбль монастиря творять оборонні мури з вежами та воротами, кілька церков і монастирські житлові приміщення.

Тривалість екскурсії – 5-6 години.

 

Екскурсія «Цілющі води Закарпаття»

Ми побуваємо в столиці Закарпатської області – Ужгороді. Це старовинне європейське місто з численними історичними пам’ятками, архітектурними ансамблями та музеями. За всю історію Ужгорода місто входило до складу вісімнадцятьох держав. Очевидним є вплив різних культур на розвиток міста. До наших часів збереглося чимало храмів, будинків, парків, закладених італійцями, чехами, бельгійцями і греками. Архітектура старого міста – незвичайна, різні стилі багатьох епох. Хто тут побував хоч раз – неодмінно захоче сюди повернутися. Бо такої краси - і природної, і людської, і створеної людськими руками – на світі залишилось мало!

А далі нас очікують декілька годин справжнього відпочинку! Комплекс «Термальні води «Косино» - розташований на території 200-річного дубового гаю, площею у 8 гектарів, на шлейфі залягання мінеральних термальних вод, що проходить через Францію, Італію, Іспанію, Сербію, Хорватію, Австрію, Швейцарію та Балкани.

На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено п`ять басейнів, три з них термальні. Великий термальний басейн частково заходить в «Королівську залу», де можна, відпочити і перейти в чайну кімнату, душову, роздягальню, масажний кабінет чи магазин комплексу. Температура в термальних басейнах +41°C. Четвертий басейн з «Аква - баром», його температура +25°C, наповнення - прісна вода. Басейн з музичним супроводом, виконаний у мексиканському стилі. П`ятий, дитячий басейн, працює літом. Біля нього розміщена дитяча ігрова площадка. Всі басейни оточені лежаками, зручними доріжками, обладнані фонтанами та підводними гейзерами.

Тривалість екскурсії – 1 день.

 

 

 

ВАРТІСТЬ ЕКСКУРСІЙ – ПІД ЗАПИТ